درود

سایتی داریم در زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت میکنیم

یک اپلیکشن موبایلی اندروید نیاز داریم طراحی بشه

سایت با انواع گوشی سازگاری داره.

چند بخش از جمله قسمت ثبت نام.خرید و فروش . کیف پول نیاز داریم در اپ نمایش داده بشه.

سفارش برنامه نویسی

پاداش

طراحی اجزا 2 - طراحی یاتاقان ها و چرخدنده ها

باسلام

این پروژه مربوط به درس طراحی اجزا 2 کتاب شیگلی مبحث یاتاقان ها و چرخدنده ها رشته مهندسی مکانیک می باشد.

توضیحات در فایل ضمیمه شرح داده شده است و نیاز است مطابق با قالبی که در فایل ضمیمه درج شده است گزارش  تهیه گردد.

پاداش

پروژه راینو 5259

سلام

واسه پرینتر سه بعدی این مدل رو لازم دارم

ببخشید من یه مدل سه بعدی تو راینو میخوام طراحی پوسته ساختمون

ساخت ایمیل

سلام. من 3000 ایمیل /جیمیل  با پسوورد میخواستم. کسی میتونه برام فراهم کنه؟

شما می توانید از صفحه خرید پسته یا انجام پروژه های دانشجویی موسسه آوا بازدید نمایید.

پروژه درس شبیه سازی

سلام دوستان من نیاز به پروژه برای درس شبیه سازی دارم که می خوام تعداد سرویس دهنده بیشتر از یکی باشه و صف داشته باشیم و با زبان های برنامه نویسی مثل c# طراحی شده باشه . مثلا پمپ بنزین ، نانوایی ، بانک یا هر چیزی و نهایتا تا فردا شب یعنی چهارشنبه 6 خردادماه نیاز دارم دوستان ذکر کنن که برنامه چی هست و با چه تعداد سرویس دهنده و صف + زبان برنامه نویسی

قابل تحویل:

وریفای اکانت revolut

سلام دوستان

نیاز به وریفای اکانت revolut دارم . کسانیکه تجربه این کار رو دارند لطفا پیام دهند.

طراحی سیستم انتخاب واحد مقدماتی تحت وب

این سیستم مربوط به مدیر گروه یک دانشگاه میشه و به صورت شخصی هست یعنی اینکه دانشجویان توسط مدیر با نام کاربری (شماره دانشجویی) و رمز عبوری که مدیر مشخص می کنه به سیستم متصل میشن و از بین دروسی که توسط مدیر سایت مشخص شده ، تا سقف مثلا 22 واحد انتخاب می کنند 2 نوع آمار مهم هست : یکی اینکه تعداد انتخاب به تفکیک دروس مشخص باشه یکی اینکه هر شخص چه واحدهایی رو انتخاب کرده و به تفکیک نام کاربری مشخص بشه خواهشمندم قیمت نهایی را اعلام بفرمایید

زیرساخت:
سازگار با مرورگرهای اینترنتی

قابل تحویل:

ساخت اپلیکیشن سفارش غذا مثل اسنپ فود

یک اپلیکیشن اندرویدی سفارش غذا مثل اسنپ فود که بشه رستورانها و فست فودها رو ثبت کرد و مشتری سفارش بده بودجه در نظر گرفته هم500هزار تومانه کسی با این قیمت می تونه بسم الله می دونم قیمت پایینی هست ولی برای رضای خدا که چند نفر سرپرست خانواده می خواهند از این راه روزی خانواده هاشونو ببرن این کار رو بکنید 

شما می توانید از صفحه تایپ فوری یا برنامه نویسی با اکسل موسسه آوا بازدید نمایید.

اضافه کردن تعداد زیادی شماره تلفن به گروه تلگرامی یا مخاطبین تلگرام

اضافه کردن تعداد زیادی شماره تلفن به گروه تلگرامی یا مخاطبین تلگرام

نوشتن چند ماژول برای دروپال کامرس 8

سلام

نیاز دارم برای 2 درگاه پرداخت ماژول نوشته بشود

ماژول درگاه پرداخت پارسیان

https://pgw.pec.ir/plugin

ماژول درگاه پرداخت ثمین

https://www.isipayment.ir/

لینک مستندات:

راهنمای دروپال کامرس برای ماژول های پرداخت:

https://docs.drupalcommerce.org/commerce2/developer-guide/payments/create-payment-gateway/off-site-gateways

باتشکر

شما می توانید از صفحه انجام پروژه های gis یا سفارش تحقیق دانشجویی موسسه آوا بازدید نمایید.

پروژه دیالوکس (۴۲۳۳)

سلام خسته نباشید 

هزینه ی انجام یک پروژه که فضا کافه یا کتابخانه یا اداری باشه و در دیالوکس نورپردازی بشه 

چقدر هست ؟

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها